ROTOS | Internet And Software Services
homepage O Nas... Nasza oferta faq regulamin kontakt
AplikacjeAPLIKACJE

Przez aplikacje internetowe rozumiemy wszelkiego rodzaju programy skryptowe pisane na zamowienie klienta z zastosowanie technologii internetowych a także technologii programowania aplikacji pracujacych lokalnie a komunikujacych się z aplikacjami internetowymi poprzez różne mechanizmy wymiany, czy to w trybie rzeczywistym , czy tez połaczen docelowo wymuszonych w celu pobierania periodycznego lub nieperiodycznego informacji.

Realizujemy równiez proste aplikacje internetowe typu forumy dyskusyjne, listy mailingowe, sondy, sklepy proste i zaawansowane w zalezności od wymagań klienta,

Realizujemy również aplikacje internetowe wymagajace nieszablonowego działania interaktywnego ,długiego okresu prac analitycznych i realizujace najbardziej wyrafinowane metody obróbki danych i wymiany informacji.


Aplikacje Internetowe

BUSINESS-TO-BUSINESS

(B2B) eCommerce - (handel pomiędzy firmami) wykorzystanie środków elektronicznych do zawierania transakcji pomiędzy przedsiębiorstwami - zazwyczaj w wyniku formalnych uzgodnień kontraktowych.
Funkcje B2B obejmują między innymi wyrafinowane systemy autoryzacji i kontroli poprzez Internet, wykorzystywane dla potrzeb przesyłania pomiędzy partnerami biznesowymi ważnych informacji cenowych i kontraktowych; katalogi będące w stanie przedstawić dopasowane do potrzeb informacje w oparciu o kontrolę dostępu oraz wyszukiwanie nabywców instytucjonalnych; systemy składania zamówień z ujednoliconymi miejscami dostaw, dynamiczną rekalkulacją zamówień i różnymi opcjami płatności. Realizujemy najtrudniejsze zadania w aplikacjach naszych klientów.

BUSINESS-TO-CONSUMER

(B2C) eCommerce - (handel detaliczny) wykorzystanie środków elektronicznych do zawierania transakcji z klientami indywidualnymi. B2C może obejmować sformalizowane stosunki z klientami (np. zarządzanie aktywami klientów lub subskrypcje) oraz doraźne transakcje (przeprowadzane w czasie rzeczywistym, umożliwiające nowemu użytkownikowi dokonanie zakupu, sprzedaży bądź też zapewniające mu dostęp do informacji). Na dzien dzisiejszy to najpopularniejsze systemy aplikacji w internecie. Na świecie istnieje conajmniej kilka tysięcy dostawców oprogramowania klasy CRM. W Polsce już kilkadziesiąt firm oferuje systemy, które nazywa "CRM-ami". Niestety, nie istnieje żaden standard określający jakie elementy powinny wchodzić w skład systemu klasy CRM i od kiedy może się on nazywać "CRMem". Bardzo często zdarza się, że producenci (zwłaszcza polscy) do istniejącego modułu sprzedaży doklejają kilka formatek z poszerzonymi informacjami o kontrahencie, jego pracownikach i historii kontaktów, dodają analizę "lejka sprzedaży" i nazywają swój system CRMem. Oczywiście to ułamek funkcjonalności profesjonalnych systemów CRM oferowanych przez światowych liderów. W naszych rozwiązaniach staramy się zaspokajać wszystkie potrzeby klienta potrzebującego
Aplikacji typu B2C , realizujemy nawet najtrudniejsze zadania aplikacji B2C.

SKRYPTY NA ZAMÓWIENIE

Realizujemy skrypty typowe i nietypowe na zamówienie typu:
subskrypcje, statystyki, liczniki, newsy , automaty aktualizujące zawartość strony
z poziomu www, skrypty poczty sprawdzanej z poziomu www, rejestracje użytkowników,
personifikacja serwisów pod kątem danego użytkownika, sondy, newslettery, itp
Do bardzo zaawansowanych serwisów adoptujemy autorskie rozwiazanie CMS, pozwalajace bardzo wygodnie zarzadzać serwisem z poziomu strony www.

KREACJE STRON WWW

Każdy projekt, który realizujemy jest analizowany indywidualnie w/g potrzeb Naszego klienta. Projekt zwariowany lub profesjonalny wykonamy tylko dla Państwa, stosujac najnowocześniejsze metody wykonania i kodowania serwisów. Państwa strona bedzie na pewno niepowtarzalna i zauważona w sieci internetu.